Ir vėl sukam laiką

LaikrodisJau nuo praeito laiko sukimo norėjau išliet savo mintis apie laiko sukinėjimą. Tai iš tiesų erzinantis dalykas, kuris atneša daugiau žalos nei naudos. Dėl to sutrinka įprastas dienos ritmas, kažkiek nukenčia ekonominė situacija (man vis įdomu kaip elgiasi tie, kurie dirba nenutrūkstamo darbo įstaigose, pvz., gydytojai, gaisrininkai ir kt.) Be to, šiom dienom kažkur skaičiau, jog laiko sukimo savaitę daugėja eismo įvykių. Iš tiesų, nieko keisto.

Manau, kad seniai reikėjo palikti vasaros laiką ir nustot sukinėt pirmyn atgal, tačiau deja, tam politikai pritrūko valios ir toliau paliko galioti sukinėjimą tai pirmyn, tai atgal. Žiemą mane iš tiesų erzina tamsūs vakarai, kurie prasideda dar apie 15 valandą. Pamenu, iš mokyklos grįžinėdavau jau tamsoj. Tuo tarpu ryte vis tiek dar tamsu, o srautas žmonių gana didelis, tad vis tiek saugiau nei tamsūs vakarai, jei tai būtų laikoma argumentu.

Žvelgiant pagal žemėlapį, Lietuvai priklausytų gyventi pagal žiemos laiką, tačiau, manau, niekas nenukentėtų jei pasirinktume gyventi amžinai vasaros laike. Ech, jei dar ir šilta būtų ištisus metus…

Bet tai tik svajonė, kuri vargu ar kada išsipildys ir toliau teks pratintis prie laiko sukiojimo tai šen, tai ten.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.