Geras daiktas tas „Kurmis“

Kurmis vamzdžių valiklisBjaurus reikalas yra užsikimšęs dušas. Ypač kai jo padas neaukštas, nes visuomet turi stebėt, kad vonios patalpas netaptu vonia ar net baseinu dėl besikemšančio ir niekaip išbėgti negalinčio vandens. Kantrybė trūko ir buvo nuspręsti patraukti į „Aibę“ ieškoti „Kurmio“ ar ko nors panašaus.

Keista, bet net ir nedidelėje parduotuvė yra iš ko rinktis. Tačiau „Kurmis“ čia pigiausias ir man žinomas vardas (o prie man žinomo vardo aš šiek tiek prisirišu). Taigi, prigriebus vieną puslitrį ir už jį sumokėjus kiek daugiau nei 5 litus galima pėdint namo bandyt laimės.

Pirmas darbas grįžus į namus – išmėginti savo pirkinį. Gaila, rezultato tenka laukti bent dvi valandas, tačiau gera žinia tada, kad tas rezultatas visai neblogas – vėl vanduo teka ten, kur ir turi, tai yra, tiesiai į kanalizaciją. Na, to iš tiesų ir laukiau.

Žvelgiant iš kitos pusės, įdomus, kas per daiktas tas „Kurmis“, jei jis sugeba išnaikint visus žmogiškus ir šuniškus plaukus, įvairius kitus nešvarumus, net ir cemento likučius (o jų, manau, ten tikrai netrūksta), bet tuo pat metu nesugadina vamzdžių, kurie yra plastikiniai (ypač plona ta gofruota žarna, kuri eina nuo dušo išbėgimo iki kanalizacijos vamzdžių). Reiks kada gal plačiau pasidomėt naudojama chemija, tačiau faktas kaip blynas, kad „Kurmis“ man padėjo ir tampa viena iš būtinybių namuose.

Beje, ne veltui šis vamzdžių valiklis tapo 2008 metų Lietuvos metų gaminiu. Bent jau mano nuomonė, kad šis titulas pelnytas.

2 komentarai


 1. Is patirties galiu pasakyt, kad dazniausiai uzkemsa moteru plaukai ilgi. Prisirenka ju te po biski ir poto limpa prie ju viskas, taip gaunas guzas kuris uzkemsa. Uztenka atsukt ta varzteli ir galima iskrapstyt viska, kurmis irgi paded, bet ne visada.

  Atsakyti

  1. Tiesos yra, bet per tą varžtelį ne visada pakanka, geriau numaut sifoną. Bėda ta, kad po dušo kabina palįst beveik neįmanoma, tad ten geresnės išeities rasti nelabai pavyksta. Dažniausiai būna taip: pompa, rankinis būdas ir tada jau „Kurmis“.
   Stengiuosi juo nepiktnaudžiaut, girdėjau plastikinius vamzdžius paėda.
   Mums dažniau užkemša gyvūnų kailis 🙂

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.