Vakuuminiai maišai

Yra toks stebuklas – vakuuminiai maišai. Na, ne stebuklas, bet buityje tai ypatingai praverčiantis daiktas, kuris padeda nemenkai sutaupyti vietos spintoje, ant spintos, sandėliuke ar rūsyje. Mūsų namuose jie labai naudingi dėl gana ribotos erdvės, tačiau net ir didelėje erdvėje neatsisakyčiau šių maišų.Vakuuminiai maišai

Visų pirma, tvarka. Žieminių vilnonių megztinių vasarą tikrai neprireikia (gal ir pasitaiko išimčių), o spintoj jie užima sočiai vietos. Labai panašiai ir su vaikiškais išaugtais drabužiais – nors jie užima mažiau vietos, tačiau tik maišosi akyse ir po ranka (ypač man). Visa tai sudedam į atskirus vakuuminius maišus, išsiurbiam orą ir keliam ant spintos arba nešam į rūsy. Tvarka spintoje garantuota.

Sutaupyta vieta – tik vienas iš privalumų. Šiuose maišuose nesiveisia kandys (nėra oro jiems). Bent jau neteko per keletą metų susidurti su šia problema. Spintoje to išvengti šiek tiek sunkiau, todėl ilgai nenešiojami drabužiai dar ir kažkiek apsaugoti. Apsaugoti jie ir nuo drėgmės, jei netyčia kas ant viršaus šlapio užmetama (ypač aktualu, jei rūbai šiuose maišuose ne laikomi, o transportuojami).

Deja, ne viskas rožėm klota, todėl yra ir trūkumų, kurių pagrindinis – kas kartą reikalingas siurblys. Jei netyčia suvakuumavus nedėvimus drabužius kitą dieną kur spintos kampe pasimato dar vienas megztinis, nusvyra rankos, nes vėl reikia kelti sunkų maišą, traukti siurblį, įdėti megztinį, išsiurbti orą ir vėl padėti maišą. Tas pats, jei iš maišo norisi ką nors išsitraukti. Viena iš išeičių – maišai, kuriems nereikalingas siurblys. Jie mažesni, tačiau oro ištraukimas kur kas silpnesnis, todėl sutaupoma mažiau vietos. Šioje vietoje mane labiau žavi efektyvumas, o ne patogumas, tuo tarpu jei kraunama į lagaminą, galbūt verčiau rinktis mažesnius ir siurblio nereikalaujančius maišus.

Kitas dalykas – trumpaamžiškumas. Šie maišai vargiai atlaiko daugiau nei keletą metų (labai priklauso kaip intensyviai naudojami). Visgi, tai celofanas, ant kurio dar pritvirtinta užsukama oro išsiurbimo anga, tad anksčiau ar vėliau kurs nors plyšta. Visgi, perku nebrangius „Jysk’inius” maišus, tad labai aukštos kokybės iš jų ir nereikalauju.

Man patinka nedideli technologiniai (manau, galima juos taip vadinti) sprendimai, kurie ne tik padeda namuose, bet dar ir yra nebrangūs. Rekomenduoju didelius vakuuminius maišus visiems, kurie nori tvarkos spintose, mažus neišsiurbiamus maišus tiems, kurie daug keliauja arba turi dažniau keisti maišo turinį. Kas nebandė – išmėginę nepasigailės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.