Elektrėnų žiburiai skriejant vandens motociklu – jėga!

Sea-doo vandens motociklas
Sea-doo vandens motociklas: pradžia

Normalūs žmonės pramogauja ir keliauja vasarą. Mums ši vasara buvo sėsloka, tačiau bandom išnaudot kiekvieną progą, tad pirmą rudens savaitgalį atsidūrėm Elektrėnuose, o tiksliau greta jų esančiame kaime ant Elektrėnų marių kranto. Ir ne šiaip – čia laukė vandens motociklai.

Vandens motociklai visada kažkiek traukė, bet niekada nesupratau tų, kurie sakė, koks tai kaifas, kaip tai smagu ir koks adrenalinas išsiskiria vos per keliolika minučių pramogos – na smagi pramoga ir tiek. Dabar galiu sakyt tą patį, ką tikri fanai – nerealiai smagu ir verta išmėginti kiekvienam greičio mėgėjui.

Pirmas kostiumas, pirmas motociklas

Hidro kostiumas
Hidro kostiumo iššūkis priimtas

Pirmas bandymas – apsirengti hidro kostiumą. Moterys, suprantu Jus, kaip sunku apsivilkti elegantiškas sukneles, kurios užsisega nugaroje. Nusivilkti irgi nelengva. Apsirengiau ir supratau, kad ir man būna ankštų rūbų 🙂

Belaukiant Sea-doo motociklo gavau progą išmėginti sportinį Kawasaki vandens motociklą. Jo galia tokia, kad jį suvaldyt reik mokėt. Įsikabinau į rankenas (beje, išsilaikyt netaip ir lengva) ir nebeužlipau ant jo kaip reikia – tempė jis mane tolyn, nesuteikdamas galimybės ant jo net atsiklaupt, ką jau kalbėti apie atsistojimą (kaip rodoma nuotraukose). Visgi, šiaip ne taip užsiklaupiau, bet supratau – man jis per galingas. Grįžęs į krantą laukiau kito, kurio galia mažesnė, lengviau jį valdyti ir galima patogiai sėdėti.

Kiek ramiau, bet super smagiai

Plaukimas vandens motociklu
Plaukiam 🙂

Sea-doo – visiškai nauji ir tikrai punkiai tinka pramogoms. Kiek pakilę Elektrėnų marių bangos parodė, kad Kauno ar Vilniaus duobės yra niekis – vandens motociklas net ir nedideliu greičiu labai smagiai per šitas „duobes“ pašokinėja ir pasidaužo. Pradžioje ir 25 km/h atrodo beprotiškai daug, o pasiekus 41 km/h atrodo, kad tuoj skrisi lauk ar tiesiai į „Lietuvos elektrinę“. Po keliolikos minučių pasivažinėjimo ruošiausi lipti lauk nuo motociklo ir prisimint, kas yra žemė po kojom. Tik vienas iš ExtremeDelight.lt komandos narių to neleido – pasiūlė pajusti šį tą ekstremalaus (kaip vėliau išsiaiškinau, tai pramoga vadinama „Mergvakario klyksmas“). Didelis greitis (50+ km/h), staigūs posūkiai, šuoliai per bangas… Suprantu, kodėl tai klyksmas… Rekomenduoju padovanoti kiekvienai būsimai nuotaikai – baimės jausmas po šios pramogos jai tikrai išnyks.

Palaikymo komandaAtrodytų vos keliolika minučių ant motociklų, tačiau emocijų ir įspūdžių – kelioms dienoms. Nors atvykau išmėginti vandens slidžių, bet nusprendžiau, kad ir vandens motociklų man per akis. Ar aš dar kartą norėsiu kažko panašaus? O taip! Kitais metais stengsiuos ne tik pats grįžti, bet ir žmoną bei kitus įkalbinsiu 🙂

PS. rekomenduoju turėti GoPro arba draugą su geru fotoaparatu ir geru objektyvu ant kranto.

Santrauka
Vertinimo data
Pavadinimas
Vandens motociklai
Įvertinimas
51star1star1star1star1star

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.