12 išvykų įsibėgėjo – 5-oji į zoologijos sodą

Stirniukas
Žvilgt žvilgt

Nelabai tikėtai susiklostė kelionė į Kauną. Oras iš ryto nedžiugino, tad net neplanavom jokių išvykų ir lankytinų objektų, tik darbinius reikalas susitvarkyt ir aplankyt giminaičius. Tik atvykus į Kauną oras pasitaisė ir padarę viską, ką reikėjo patraukėm į zoologijos sodą.

Zoologijos sode jau gana seniai nesilankiau (gal 2-3 metus), tad visai buvo įdomu, į kurią pusę judama. Pats zoologijos sodas daug nepatobulėjęs, nors ir matosi šiek tiek pasikeitimų (pradedant įėjimo varteliais). Statomi nauji paukščių narvai, iškeldintos pelėdos ir kiti paukščiai, kurie „tupėjo“ vidury kalno. Iš tiesų, paukščiai mane mažiausiai domina ir žavi. Kol kas labiausiai erzina zoologijos sodo laiptai, kurie ypač pavojingi po lietaus (dėl metalu apkaltų galų) – juos keisti ar rekonstruoti tikrai būtų pravartu. Pagaliau uždaryti mediniai laiptai ir atidarytas praėjimas palei žirafų, zebrų ir kitų ten gyvenančių gyvūnų aptvarus. Tie laiptai ėjo po medžiais, o jų šakos ir lapai užstodavo ir taip nutolusį vaizdą. Deja, bet šį kartą žirafų nematėm, pasidžiaugėm tik zebrais (nors ir nuobodžiaujančiais).

Pačiame zoologijos sode labai trūksta tvarkos ir priėjimo prie gyvūnų (žiūrėti į gyvūną per tris tvoras ne tik ne itin įdomu, ypač vaikams, bet ir nepatrauklu). Lyginant su Rygos zoologijos sodu, kuriame buvome užpernai, Kaunui tikrai yra kur pasistiebti. Bet kuriuo atveju, džiugu, kad yra nors toks zoologijos sodas šalyje, kuriame galima pamatyti mūsų kraštams nebūdingų gyvūnų, gerai praleisti laiką, pasivaikščioti, ypač su vaikais. Tiesa, kaina šiek tiek atbaidanti – 4,3 € suaugusiam lankytojui.

Ši išvyka leido puikiai praleisti laiką gyvūnų (ir jų kvapo) apsuptyje, pavyko net kai kuriuos jų paglostyti, pasimėgauti saulute ir šiluma, išnaudoti vizitą į Kauną ne tik darbui, bet ir pramogoms. Šiek tiek nuotraukų ir video:

https://www.youtube.com/watch?v=GCsZAsXMe-c

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.