Ir vėl iš naujo…

Lapas popieriausPraėjo beveik metai nuo paskutinio mano įrašo savo tinklaraštyje. Tačiau tai ne tik naujas įrašas, bet ir šioks toks (o tiksliau labai didelis) atsinaujinimas – atsisakau .COM galūnės ir pasinaudoju lietuvišku .LT domenu. Ilgai galvojau, perkelti tai, kas buvo sename tinklaraštyje ar pradėti iš naujo ir vis tik nusprendžiau – švarus lapas bus įdomiau. Bent jau man.

Nesakysiu, apie ką rašysiu, nes vis tiek bent pusės neįgyvendinsiu. Nesakysiu ir kiek laiko gyvuos šis tinklaraštis, nes nežinau. Daug ko nedarysiu, nes tingėsiu ar nemokėsiu, bet tuo pat metu pasistengsiu ir daug ką padaryti. Vis tik mano dalis duonos (arba sviesto) yra būtent iš rašymo, taigi, kažką kažkada parašysiu, kažką kažkada parekomenduosiu, kažką kažkada apžvelgsiu, o kažką kažkada išdėsiu į šuns dienas, nes tokia jau mano natūra.

Kas norės, tas skaitys, kas nenorės – išeis (gal geriau net neateikit, nes didinat mano Bounce Rate, o tai nelabai gerai). Tiems, kurie pasiliko čia sakau „Labas“, o kitiems nieko nesakau, nes greičiausiai jie jau išėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.