Po RESTA 2015 pasižvalgius

Parodos RESTA 2015 logotipas
RESTA 2015. Nuotrauka iš Facebook

Praeitą savaitę visai netikėtai nusprendėm aplankyti sostinę. Priežastis labai paprasta – čia vyko statybų ir remonto paroda „Resta“. Nors artimiausiu metu neplanuoju nei namo statytis, nei užsiimti remontu – paroda vilioja naujomis technologijomis, sprendimais, kurie gali padėti ateityje lengviau apsispręsti renkantis. Na, gal tik šiltnamiai labiau domina, bet ir tas stovi darže, tad realiai važiavom „pasižmonėti“.

Kai kurie stendai akivaizdžiai skirti tik stambiems klientams, tokiems kaip statybų bendrovės ar pan., tuo tarpu tie, kurie suinteresuoti patraukti į savo pusę pavienius žmones, buvo tam pasiruošę išskirtinai. Ypač patiko degantis PAROC stendas, kuriame vaizduojamas atsparumas ugniai (žr. video įraše), užkliuvo labai lengvos plytos, tačiau šiek tiek abejoju jų patvarumu, o kaina, tikėtina (nesidomėjau), bus gerokai didesnė nei tradicinių. Prisiminiau, kaip galvojome vietoj įprastų tapetų naudoti skystus tapetus, tačiau pataupėme. Dabar dar kartą dėl to gailėjausi. Be to, labai patiko, kad buvo rodoma, kaip tie tapetai yra „klijuojami“. Kiek pastebėjau, patraukė ne tik mano dėmesį. Na, o toliau tai kas įprasta butams, namams, kiemui, sodui… Paroda tikrai verta dėmesio, nors kaina ir kiek didoka (5,3 € žmogui).

Džiugu, kad net ir atstovėjus nemenkame kamštyje įvažiuojant, parodoje neteko stumdytis ir brautis, laisvai tilpo ir miesto tipo vaikiškas vežimėlis, ant galvos niekas neužlipo, skirtingai nei knygų mugėje būna. Kitais metais ir vėl mielai grįšiu į „Resta“, gal jau ir apie statybas bus reikalinga konkretesnė informacija, ką gali žinoti… 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=lh3KfVQIXU0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.