Filmas: R…Rajkumar

Netyčia beklausant muzikos Youtube už akių užkliuvo klipas iš filmo. Pasirodė, jog tai bus puiki komedija vakarui. Greitai pavyko ją rasti ir vakare tikrai galėjome mėgautis indišku filmu R… Rajkumar. Tai 2013 metų maišyto žanro (vadinama masala) filmas, kurio veiksmas vyksta nedideliame miestelyje. Nedidelis miestelis turi didelių problemų – viską jame valdo du narkotikų baronai, patys būdami priklausomi nuo mafijos tėvo, kuris savo veiklą kontroliuoja iš Honkongo. Narkotikai čia nors ir labai svarbūs, bet figūruoja minimaliai, kur kas svarbesnį vaidmenį turi meilė.

Pagrindinis filmo herojus – gudrus Rajkumar, įsidarbinęs pas vieną iš narkotikų baronų. Nors jis čia atvyksta su konkrečiu tikslu, jo galvą apsuka protinga miestelio gražuolė Shivraj. Ne viskas klostosi kaip nori Rajkumar, nepatiria meilės iš pirmo žvilgsnio jį sužavėjusi Shivraj, o ir „darbe“ yra šiokių tokių problemų vis, bet koks gi filmas su nelaiminga pabaiga, ypač iš Indijos?

Kalbant apie pabaigą – smurto netrūksta, o ir 15 minučių finalinis „snukdaužis“ kiek pabodo, ypač kai filmo trukmė tipiškai indiška – 2,5 valandos. Be abejonės, netrūko ir staigių muzikinių intarpų su šokiais, tik lietaus ypatingai mažai, kaip indiškame filme tikėjausi daugiau.

Užmečiau akį, ką apie filmą kalbėjo kritikai – kai kuriems tikrai galiu pritarti. Pirmiausiai, tikrai pasigedau aiškios istorijos. Kaip ir viskas yra, bet ji nėra tokia, kuri tikrai „užkabintų“. Vienas kritikas minėjo, kad tai filmas, kurį vertą žiūrėti kai norisi tiesiog žiūrėti negalvojant. Dažniausiai aš ir ieškau tokių filmų, kadangi tai man turi būti poilsis vakare po darbų. R… Rajkumar tikrai puikiai tinka lengvam žiūrėjimui, bet tik jei pradedamas žiūrėti ne itin vėlai.

Filmas lyg ir geras, tačiau nesunkiai galima rasti ir dar geresnių Bolivudo filmų. Mano nuomone – 7 iš 10, lyg ir noriu sakyti, kad filmas geras, bet kažko dar trūksta iki užtikrintos nuomonės.

Kiekvienas mano filmo vertinimas – subjektyvi nuomonė paremta pagal mano skonį, nuotaiką ir kitus subjektyvius dalykus. Nesu filmų kritikas ir filmus bei serialus vertinu pagal PATIKIMĄ, o ne jų kokybę. Jei tai Jums nepriimtina – tiesiog neskaitykite mano vertinimų. Be to, daugumą filmų ir serialų savo tinklaraštyje vertinu ir minimaliai aprašau vien tik tam, kad žinočiau, filmas matytas ar ne.

Santrauka
Vertinimo data
Pavadinimas
R... Rajkumar
Įvertinimas
41star1star1star1stargray

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.