Filmas: Ryžių rapsodija / Rice rhapsody

Ryžių rapsodijaAzijoje, bent jau didelėje jos dalyje, šeima yra labai svarbi ir aukštinama vertybė, juntama didelė pagarba tėvams, tiek motinai, tiek tėvui. Tačiau ir čia vaikai turi savo nuomonę, savo norus ir klojasi savo gyvenimą, taip pat viskas vyksta ir filmo „Ryžių rapsodija“ (angl. Rice Rhapsody, kin. 海南雞飯) siužete.

Moteris augino tris sūnus, o namuose teliko jaunėlis (17 metų), kiti du – sukūrė savo gyvenimus su kitais vyrais. Būtent – su kitais vyrais. Pastebėjusi, jog ir trečiasis sūnus menkai domisi merginomis, norėdama anūkų ir nenorėdama dar vieno gėjaus šeimoje, motina pasitaria su kaimynu ir „netikėtai“ jų namuose atsiranda žavi mainų programos studentė iš Prancūzijos. Deja, ir ši kiek keistoka, tačiau labai draugiška mergina ne viską gali, o gal netgi priešingai – gali daugiau nei tikėtasi, nes šeimos gyvenimas ir vertybės po jos laikino gyvenimo kartu pasikeičia labai stipriai.

Drąsiai galiu sakyti, kad tai geriausias mano matytas filmas apie gėjus. Be gailesčio Ryžių rapsodija iš manęs gauna 10-uką, nes žiūrėjosi tikrai lengvai ir maloniai, nepaisant ne visai man patinkančios temos. Ji čia pateikta labai geru kampu, neįkyriai, neagituojant, nekeliant neigiamos reakcijos. Geras pavyzdys visiems kaip reikia elgtis tiems, kurie nori „kelti tolerancijos lygį“.

Filmas – 2004 metų Honkongo režisieriaus kūrinys, filmuotas Singapūro chinatown’e. Ir vėl Azija mūsų ekrane…

https://www.youtube.com/watch?v=VLT-HMSu_Pg

Santrauka
Vertinimo data
Pavadinimas
Ryžių rapsodija
Įvertinimas
51star1star1star1star1star

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.