Investicijos: pirmas vėlavimas ir svarstymai

Praeitos savaitės pabaigoje prisijungęs prie Paskolų klubo savitarnos pamačiau, jog atsirado vėlavimas. Taigi, pirmoji paskola vėluoja, tačiau sakyti, kad tai nesėkminga investicija negaliu. Trys įmokos buvo grąžintus laiku, o štai viena vėluoja keletą dienų. Taip ir palikau. Po poros dienų – vėl nei vienos vėluojančios paskolos – kredito gavėjas atliko mokėjimą ir vėlavimai baigėsi.

Kol kas tyliai stebiu kas vyksta mano investicijose ir be vieno trumpalaikio vėlavimo – jokių įdomybių. Pražiopsojau neblogą paskolą vos keliems mėnesiams. Į tokią galima investuoti ir didesnę pinigų sumą, nors rizika išlieka – kam žmogui prireikė sumos, artimos jo darbo užmokesčiui, kurią jis grąžins per 3 ar 6 mėnesius? Būčiau rizikavęs, bet pamačiau ją jau tik prie suinvestuotų. Išgelbėti galėjo automatinis investavimas.

Apie automatinį investavimą

Automatinis investavimas patogus tada, kai turite daugiau laisvų lėšų. Bent jau 5-10 paskolų. Nusistatyti paskolų klube galima nemažai saugiklių, tarp kurių: maksimali suma vienai paskolai, bendra maksimali suma, kredito reitingas (nors aš vis dar nesuprantu jų politikos suteikiant A reitingą gaunantiems mažiau nei minimali mėnesio alga), amžius, stažas darbovietėje, palūkanų dydis ir netgi lytis (nelabai matau skirtumą tarp vyrų ir moterų skolinant). Visgi, jei pradedate ir turite bent kiek laisvo laiko, verčiau pažaiskite daugiau ir pastebėkite konkrečius atvejus – taip bus kiek saugiau ir tikrai įdomiau. Tuo tarpu jei norite greičiau investuoti į daugiau ir nepražiopsoti tokių paskolų, kaip pražiopsojau aš – automatinis investavimas yra labai gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.