Serialas: Vidurnakčio mergina / Girl of 0AM / 0시의 그녀

Serialas Vidurnakčio merginaNors tema ir vadinasi filmai, bet serialai pastaruoju metu dažniau matomi mano akims ir girdimi ausims. Mėnesio pradžioj ieškojau serialo pagal specifinius kriterijus: korėjietiškas, įgarsintas rusų kalba, trumpomis serijomis. Už akių dėl trumpų serijų pirmiausiai užkliuvo „Vidurnakčio mergina“ (kor.  0시의 그녀). Serijos vos po ~10-15 minučių, o ir jų pačių ne daug – tik 8. Realiai trukmė kaip įprasto filmo. Serialas pasirodęs dar šiais metais (2015).

Pagrindinis herojus Gong Ji Dan – dainininkas, norintis tapti žvaigžde, tačiau netikėtai gavęs darbą karaokė bare. Jam dirbti padeda mergina vardu Min Se Ra (įsiminti korėjietiškus vardus man vis dar sunkiai sekasi), pasirodanti tik vidurnaktį. Mergina turi paslaptį, tik jai pasirodžius karaokė sulaukia klientų, jos beveik niekas kitas nėra matęs, o verslo savininkas teigią į darbą nieko nepriėmęs daugiau. Paslaptingoji mergina padeda Gong Ji Dan siekti savo tikslo, kol galiausiai ateina laikas atskleisti paslaptį.

Tai dar viena korėjietiška matyta drama, kurioje realybę papildo mistiniai dalykai. Nepaisant to, kad fantastika ir mistika ne man, serialas paliko gana gerą įspūdį ir mielai jį rekomenduoju tiems, kurie nori trumpo ir lengvo pažiūrėjimo.

Iki šiol trumpiausiu matytu serialu buvo „IT Crowd“ (vertas dėmesio, ypač itišnikams), tačiau dabar rekordą pagerino „Vidurnakčio mergina“.

Originalo kalba su angliškais subtitrais:

https://www.youtube.com/watch?v=TCGGWzQsYkk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.