12 išvykų. Antroji – palei Ilgio ežerą Ignalinoje

Vežimėlis ant lieptoJau tuoj ketvirtas metų mėnuo, o nėra antros išvykos – būtina taisyti padėtį. Tam pasitaikė puiki proga – vykome į Ignaliną vedini įvairių reikalų, o juos įveikę galėjome sau leisti šiek tiek pasivaikščioti.

Pasivaikščiojimui pasirinkom Ilgio ežero pakrantę, nes jau gana seniai pamėgom šalia šio ežero esančią aikštelę įveikti kebabui ar kitam panašiam patiekalui. Taigi, judam gilyn / tolyn, tai nutoldami, tai vėl priartėdami prie ežero.

Ilgio ežero dugnasEžeras ar bet koks kitas vandens telkinys visada suteikia galimybę labiau pailsėti, įgauti jėgų ar prapūsti mintis, Ilgis ne išimtis. Tai gražus ežeras, kurio dugne bent 4 šaltiniai (verdenės). Tiesa, jų pamatyti neteko, tačiau apie jas teko girdėti. Savo akimis pamatėme kažką labai geltono. Panašu, kad tai kažkokia dumblo rūšis, tačiau tai tik spėjimas. O gal vis tik ten auksas slepiasi? 🙂

Pasivaikščioti oras nebuvo idealus, pūtė kiek šaltokas, ne visai vasariškas, vėjas (laimei aplink ežerą auga miškai), o galiausiai užklupo ir lietus, tad sukomės atgal neįveikę viso ežero. Nepaisant trumpo maršruto (nuėjome apie 3,5 km) ir nedraugiško oro – džiaugiamės šiek tiek laiko skyrę sau gryname ore, kitoje vietoje nei namai. Po pasivaikščiojimo „sukirtom“ po Panini ir judėjome namo.

Taigi, trečias mėnuo šiandien baigiasi, įvykdyta 2/12 – yra kur pasitempt! Be to, ši kelionė, galima sakyti, visai nekainavo, nes buvo suderinta su kitais darbais, o nuo maršruto automobiliu net nebuvo nukrypta (vis tiek Ilgio ež. aikštelėje būtume stabtelėję užkąsti).

Išvykos žemėlapis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.