Energetikos muziejuje paroda, primenanti apie rūšiavimą

Energetikos ir technikos muziejusEnergetikos ir technologijų muziejus mano dėmesį patraukią ne pirmą kartą. Visų pirma, tai vienas iš nedaugelio muziejų, kuriame eksponatai yra liečiami. Taip pat, tai muziejus, kuris dalyvauja įvairiose akcijose. Šį kartą jame atidaroma paroda „Ne viską mesk, kas šiukšle žiba“. Pavadinimas tikrai patraukia dėmesį.

Parodos metu bus pristatomi įvairūs meno kūriniai iš atliekų. Tai turėtų versti parodos lankytojus susimąstyti dėl rūšiavimo ir antrinio panaudojimo. Žinoma, tai yra parodos tikslas, o realiai kiek tai paveiks žmones galima tik spėlioti, ypač kai vis pasigirsta kalbų (deja, teko tuo įsitikinti ir savo akims), kad iš spalvotų konteinerių šiukšlės krenta į vieną transporto priemonę ir stiklas susimaišo su plastiko atliekomis.

Parodos atidarymas – spalio 7 d. 16 val. Energetikos ir technikos muziejuje, Rinktinės g. 2. Lankytojų paroda lauks iki lapkričio 8 dienos, tad laiko nueiti Vilniaus gyventojams tikri užtektinai. Geru oru tai gali būti puiki proga kartu „pasižmonėti“ po senamiestį, o esant lietingai rudens dienai – puiki alternatyva kitoms pramogoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.